Rolety i zasłony: klasyka zawsze obowiązująca

Rolety i zasłony

Rolety i zasłony, tkanina rolety, Rolety tekstylne i rolety UNITEC oferują nową kolekcję tkanin ze starannymi detalami wykończeniowymi. Od teraz w lepszych cenach.

Rolety to dzika karta, która dostosowuje się do wszystkich rodzajów przestrzeni i stylów wystroju. Uwielbiani przez architektów i dekoratorów za ich wszechstronność, są bardzo łatwi w montażu, a ponieważ są płascy, zajmują bardzo mało miejsca w oknie.

Dostępne są rolety i zasłony w wersjach dekoracyjnych, tkaniny ekranujące lub tkaniny zaciemniające.

Charakterystyczne rolety UNITEC Quantum Rolety i zasłony wyróżniają się jakością i różnorodnością tkanin roletowych w wersjach dekoracyjnych, ekranowych lub zaciemniających. Ponadto oferują odnowioną estetykę. Idealnie nadają się do montażu w dużych oknach i pokrywają najszersze przeszklone powierzchnie.

Idealnie nadają się do montażu w dużych oknach i pokrywają najszersze przeszklone powierzchnie. Nowoczesne tkaniny zaciemniające. Witamy w ofercie rolet Factory Direct Blinds Rolety i zasłony, w której znajdziesz najbardziej stylowe, praktyczne i przyjazne dla użytkownika zabiegi okienne do każdego pomieszczenia w domu!

„Zdecydowaliśmy się od marki, aby spróbować zmienić ceny tych wymaganych rolet, ponieważ chcemy, aby coraz więcej osób miało dostęp do jakości UNITEC”, powiedział Chris, dyrektor handlowy UNITEC Textile Decoration Co., Ltd, która niedawno ulepszyła linię ceny

Dodał: „tkanina rolety są bardzo poszukiwane zarówno przez profesjonalistów, jak i społeczeństwo. Dlatego istnieje świetna oferta tego modelu i czasami trudno dostrzec różnice między jedną marką lub inną. Różnica polega na tym, że w UNITEC oferujemy mechanizmy i tkaniny najwyższej jakości, co gwarantuje najlepszy projekt i doskonałe działanie rolety na dłużej, rolety, rolety i zasłony są trwałe, oferują wiele opcji kolorystycznych i mogą pokryć duże Windows. Plus bezpłatne próbki, wysyłka i gwarancja satysfakcji! ”.

UNITEC Textile Decoration Co., Ltd. jest firmą o ugruntowanej pozycji specjalizującą się w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji tkanin do rolet, tkanina rolety, tkanin przeciwsłonecznych, tkanin zebra, żaluzji pionowych i produktów do pokrywania okien od 2002 roku. UNITEC przeszedł ISO9001: 2008 system jakości i bogate doświadczenie na rynku luksusowym w Europie, Ameryce i Australii, a nasze tkaniny roletowe zostały certyfikowane przez SGS, INTERTEK, Oeko-tex i tak dalej, więc możesz być pewny jakości.

Dostarczyliśmy najnowszą technologię i sprzęt, który pozwala nam oferować naszym klientom najlepsze produkty, UNITEC jest kompleksowym dostawcą rozwiązań w zakresie tkanin okiennych dla globalnych klientów.

PREV
vecino

ARTÍCULOS RELACIONADOS

Deja una respuesta

*

*

Inquery now

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

FOLLOW US

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest YouTube Instagram WhatsApp Skype

Skype

Email me E-mail