Producent Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne

UNITEC powstał w 2002 roku i szczyci się tym, że jest jednym z wiodących producentów innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA w tej branży. Dostarczamy najnowszą technologię i sprzęt, dzięki czemu możemy dać naszym klientom najlepsze tkanin na Żaluzje i rolety okienne, jak poniżej: Tkaniny do rolet zwijanych i żaluzji, Tkaniny do Rolety screen, Tkaniny do Żaluzje i rolety dzień noc.

ROLETA OKIENNA ŻALUZJA

Tkaniny do rolet zwijanych i żaluzji (szerokość: 1,8 M-3,0 m, półprzezroczyste, zaciemniające i zaciemniające PCV z włókna szklanego, ognioodporne, przeciwdrobnoustrojowe, wodoodporne)

ROLETA OKIENNA ŻALUZJA

Tkaniny do Rolety screen (szerokość: 2,0 m-3,0 m, ekran poliestrowy PVC, włókno szklane i ekran PVC)

ROLETA OKIENNA ŻALUZJA

Tkaniny do Żaluzje i rolety dzień noc (szerokość: 2,0 m-3,0 m)

Dlaczego możesz na nas polegać?

Możliwości produkcyjne:

Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i technikom produkcyjnym UNITEC (Producent Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne) nieustannie koncentruje się na projektowaniu, badaniach i rozwoju oraz produkcji wszelkiego rodzaju tkanin na żaluzje. Jej produkty zostały wywiezione do ponad 36 krajów.

Od przędzenia przędzy, tkania, powlekania po pakowanie, rygorystyczne testy jakości podczas każdego procesu. Maszyny znanych marek pomagają nam skutecznie kontrolować jakość produktów. Podobnie jak maszyny tkackie (Dornier Picanol Vamatex), linie produkcyjne do powlekania (2 linie z Tajwanu, 2 linie z Korei Południowej).

Przez lata nasza fabryka była rozbudowywana i przebudowywana, aby stworzyć przestrzeń dla ciągłego wzrostu i rozwoju UNITEC.

ROLETA OKIENNA ŻALUZJA
ROLETA OKIENNA ŻALUZJA

Badania i Rozwój do Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne

UNITEC nawiązał długoterminowe partnerstwa z Laboratorium Materiałów Tekstylnych i National Textiles University w celu wprowadzenia nowego produktu co dwa miesiące. Świadczymy usługi OEM / ODM dla tkaniny ekranowej, tkaniny rolet okiennych, rolet zaciemniających, rolet okiennych.

Nasze nowe tkaniny projektowe zawsze pomagają naszym klientom uzyskać większy udział w rynku. A to dlatego, że współpracujemy z China No.1 Textile University, który ma najbardziej zaawansowane urządzenia badawczo-rozwojowe w przemyśle tekstylnym. UNITEC co kwartał dostarczy 4-6 nowych designerskich tkanin, które pomogą Ci rozwinąć rynek.

Warunki dotyczące jakości i jakości do Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne

Nasze Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne były sprzedawane na całym świecie, szczególnie w krajach i regionach Ameryki, Europy, Bliskiego Wschodu i Australii.

Otrzymaliśmy serdeczne powitanie i dobrą reputację w oparciu o politykę firmy „Najpierw tkaniny o wysokiej jakości, najważniejsze usługi” oraz koncepcję produktu „Dokonaj zmian w oknach”. Producent Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne.

Mały biznes to wciąż duży biznes. Zbudowaliśmy naszą działalność w oparciu o podstawową zasadę pomagania naszym klientom w spełnianiu ich wymagań, oferując wyjątkową obsługę klienta, konkurencyjne ceny i jakość Indywidualne wzornictwo, OEM, klosze do okien ODM. Nasze produkty są dostępne dla gospodarstw domowych, dostawców komercyjnych, takich jak architekci, kontrahenci oraz producenci lub handlowcy rolet. Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne.

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i ścisłą kontrolę jakości przy produkcji tkaniny sitodrukowej, tkaniny rolet okiennych, tkaniny rolet zaciemniających, Producent Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne, zasłon okiennych. Każdy nowy produkt z tkaniny Screen, tkaniny rolet okiennych, rolet zaciemniających, rolet okiennych musi być dokładnie przetestowany i zweryfikowany przez profesjonalny zespół przed wprowadzeniem na rynek. Nasza innowacyjna siła wyraża się poprzez inspirujące kolekcje rozwiązań tkanin. Nasze wysokiej jakości produkty składają się z szerokiej gamy materiałów i komponentów do produkcji żaluzji rolet, tkaniny ekranowej, rolet panelowych, Producent Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne, żaluzji weneckich i żaluzji pionowych.

Nasza obsługa klienta i podejście nie mają sobie równych i naprawdę dbamy o to, jak jesteśmy postrzegani przez naszych klientów. Udoskonalenia wprowadzono, słuchając wymagań naszych klientów i, w miarę możliwości, wprowadzając odpowiednie zmiany.

Producent Tkaniny do ROLETA OKIENNA ŻALUZJA tkanin na Żaluzje i rolety okienne, Naprawdę wierzymy, że uczciwość jest tak samo cenna jak nasze życie. Mamy nadzieję zbudować kompleksowe, pogłębione i trwałe partnerstwo z Tobą.

PREV
vecino

ARTÍCULOS RELACIONADOS

Deja una respuesta

*

*

Inquery now

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

FOLLOW US

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest YouTube Instagram WhatsApp Skype

Skype

Email me E-mail